Pod koniec września  założyciele kopalni kryptowalut INDEPENDENT ENTERPRISE zapowiedzieli  w mediach społecznościowych o tym, że planują wprowadzić bardzo istotne zmiany w projekcie …
Teraz chciałbym podzielić się z Tobą tymi planowanymi zmianami i muszę przyznać, że konkurencja ma problem ale partnerzy  którzy są od samego początku w tym „projekcie”mają potwierdzenie iż zrobili dobrze wiążąc sie  z INDEPENDENT ENTERPRISE.

…a więc  co nowego pojawi się wkrótce w INDEPENDENT ENTERPRISE (co się zmieni)?
➡️ Pierwsza bardzo istotna zmiana na plus…
Obecnie jest tak że  kupując kontrakty – obecnie ich „żywotność” ustawiona jest na 2 lata (przez tyle czasu mają wydobywać one dla nas kryptowalutę ETHEREUM lub inną jeśli wydobycie tej będzie nieopłacalne…) i sprawa jest taka, że jeśli już masz kontrakty, to po wprowadzeniu zmian, będziesz mieć możliwość zostawienia ich na te 2 lata lub będziesz mieć możliwość ustawienia przy nich opcji/zmian na poniższe:

➡️ kontrakty ALPHA – zwrot 150%
➡️ kontrakty BETA – zwrot 200%
➡️ kontrakty GAMMA – zwrot 250%

Co oznaczają wprowadzone zmiany ? Jak masz np. kontrakt ALPHA i ustawisz sobie %, to otrzymasz w jakimś czasie łącznie 150% zwrotu w wydobytych monetach (100% zwrot poniesionych kosztów za kontrakt i 50% zysku dla Ciebie)… i tak z każdym kontraktem według procentowej wysokości zwrotu.

W jakim celu te procenty zostają wprowadzone? – dlatego, że wiele osób nie rozumie pewnych aspektów związanych z kryptowalutami i wielu z nich twierdziło, że zakup kontraktów w IE, przyniesie im straty, a nie zyski – tak więc już wkrótce każdy będzie miał „gwarancję”, że zarobi na kontraktach. Nie można  jedynie określenie tutaj czasu, kiedy ten „zwrot” całkowity zostanie wygenerowany, ponieważ wielkość wydobycia danej kryptowaluty na 1 MH/s jest zmienna.

Independent Enterprise
Independent Enterprise

➡️ Kolejna istotna zmiana na plus
Kontrakty, które kupowaliśmy do tej pory, były dla nas uruchamiane dopiero po 30 dniach od dokonania zakupu.
Po zmianach, będą one uruchamiane PO 5-ciu DNIACH od zakupu!(bardzo szybko!!)

➡️  Kolejna istotna zmiana na plus
Obecnie  wydobyte monety, trafiały na nasz portfel w systemie IE raz w miesiącu.
Po zmianach będą one trafiały na nasz portfel (tzw. Main Pocket) w systemie IE po 24 godzinach!

➡️ Po Kolejna istotna zmiana na plus
Do tej pory trzeba było czekać 14 dni, aby otrzymać należny nam Network Bonus.
Po zmianach 5% należnego Network Bonusu, będziemy otrzymywać NATYCHMIAST na nasze portfele w IE.

➡️ Kolejna istotna zmiana na plus
Contract Pocket zniknie z naszych biur w INDEPENDENT ENTERPRISE, bo wszystkie środki będą trafiały na Main Pocket.

Mi bardzo podobają się zmiany wprowadzone widać że INDEPENDENT ENTERPRISE słucha i wyciąga wnioski a to bardzo ważne dal nasz wszyskich  …
Kiedy te zmiany nastąpią? W momencie jak programiści ogarną ten temat (przypuszczam, że koniec września/początek października)

Nie ma Cię jeszcze w INDEPENDENT ENTERPRISE?

 

Informacja przed obecnymi zmianami dostępne na

 

 

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.