Teraz więcej detali o moim planie:Mining Express

Plan mam taki że kupiłem pakiet który kosztował mnie nie wiele i zamierzam wykorzystać tą okazje tutaj.

Moja wydana kwota to bagatela wkład 500$ w dniu zakupu było to 0.0756 BTC jak widać na screenie i nie jest to dla mnie jakaś ogromna suma, lecz wierze że jeśli wszystko będzie szło w dobrym kierunku to może przynieść mi to fajny dodatek.

Pomyśl czy ty jesteś w stanie unieść kwotę 500$ na zakup, a może to jest kwota której byś nie przeżył jeśli by coś poszło nie tak?

—————-

📊Naliczenia z zakupionego pakietu za tą kwotę przedstawiają się na poziomie 0.000102 BTC dziennie, zobaczymy jak z czasem będzie się to rozkładało

🎥Tutaj chłopaki zrobili wywiad z współwłaścicielem, myślę że warto poświęcić kilka minut i zobaczyć:Mining Express
https://youtu.be/2k9bLQFGAxI

A tak w skrócie Kilka INFO:

👉Odnośnie 200% – w jednych kopalniach macie termin np 1000dni, 18miesięcy i kontrakt wygasa nie ważne czy ukopał zysk czy nie.

👉W Mining zostało to zaplanowane inaczej – kontrakt pracuje do momentu wypracowania 200% Z tym że wszystko jest liczone w BTC. Czyli wpłacasz 0,1BTC wypłacasz 0,2BTC

👉Dobrym plusem tutaj jest to że teraz BTC jest w miarę tani i patrząc długoterminowo w momencie gdy BitCoin wróci np do ceny grudniowej mamy kilkaset% zysku.

👉#ME korzysta z własnego autorskiego algorytmu, który każdej doby porównuje aktualne krypto, trudność, cenę itp i wybiera automatycznie najkorzystniejsze krypto do kopania danego dnia aby maksymalizować zyski.

👉#koparki mają zarówno ASIC jak i GPU, aktualnie z przewagą GPU. Do miesiąca jak skończą remontować kolejne piętro pojawi się około 19.000 maszyn. Docelowo w tej kopalni nawet 75.000 Sztuk.

👉przy ostatniej wizycie ukończone było jedno piętro kopalni i pracowało 6000 maszyn. Na kolejnych piętrach trwały prace wykończeniowe.

👉Jak można było usłyszeć na wywiadzie ME będzie miało swój #pool, będzie on dostępny za około 2-3 miesiące jak wjedzie więcej sprzętu na kopalnie i będzie co pokazać, aktualnie trwa prelunch i testowanie systemu

👉Wspomniane też było o swojej kryptowalucie:Mining Express

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.