Independent Enterprise  firma działająca w prężnie rozwijającej się branży kryptowalut, a konkretnie w tzw. MINING’u czyli w wydobyciu kryptowalut.

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o independent enterprise zacząłem myśleć co może mi to dać i nagle poczułem taki napływ świadomej szansy , poczułem dreszcz podniecenia taki jak ten który pojawia się w chwili gdy wiesz że zaraz wydarzy się dla Ciebie coś ważnego

Firma Independent Enterprise daje możliwość wydobycia kryptowalut w systmie rekomendacyjnym. Oznacza to, że oprócz zarabiania pasywnego na realnym wydobyciu kryptowalut mamy możliwość zarabiania w zamian za rekomendacje.

Kopanie kryptowalut to w ostatnim czasie bardzo dochodowy interes. Wiele osób jest zainteresowana miningiem walut cyfrowych lecz nie każdy może sobie na to pozwolić ze względów finansowych, logistycznych i posiadanej wiedzy. Szczególnie gdy chcemy mieć swoją koparkę w domu. Firma Independent Enterprise w dużym stopniu ułatwia nam dostęp do tego typu biznesu i dzięki tej platformie możemy zacząć wydobywać kryptowaluty inwestując stosunkowo nieduże kwoty i nie poświęcając na to dużo czasu.

Firma Independent Enterprise zbudowana przez profesjonalistów z doświadczeniem w marketingu sieciowym, którym udało się
stworzyć coś z samej tylko idei. Idei aby raz na zawsze zmienić życie milionów ludzi na całym świecie.

Dołącz do INDEPENDENT ENTERPRISE   

KTO STOI ZA INDEPENDENT ENTERPRISE ?

Independent Enterprise stworzyło 10 osób z bogatym doświadczeniem nie tylko w marketingu online. Wśród tych osób są oczywiście ludzie działający w tej branży od dawna, ale również specjaliści od tematu kryptowalut, tworzenia stron i materiałów szkoleniowych, a także ludzie znający się na sprawach technicznych. Prywatnie znają się od dłużzego czasu i trzeba przyznać, że tworzą mocną ekipę z doświadczeniem w różnych branżach.

Temat jest na tyle nowy że nie wile można obecnie napisać ale jak w każdym biznesie online dobrze być na początku a ja widząc taką okazję na pewno jej nie ominę.By przybliżyć temat pozwoliłem sobie przedstawić skrót z pierwszego webinaru na którym to właściciele i pomysłodawcy mówią o wizji jaką mają w Independent Enterprise .
Polecam zapoznać się by kolejna okazja zarobkowa nie ominęła ciebie.

Górny rząd od lewej: Maciej Zyk, Wojciech Stępnik, Robert Laskowski, Tomasz Budrys, Andrzej Kuraś

Dolny rząd od lewej: Karol Stemplewski, Dariusz Pepliński, Damian Stachurski, Marcin Mieszkalski, Przemysław Muszyński

 

 

 

Biznes z Independent Enterprise – część 1

Biznes z Independent Enterprise – część 2

Independent Enterprise – NETWORK BONUS vs FOREMAN BONUS

      Independent Enterprise Polska kopalnia ETH rejestracja krok po            kroku

 

                             PAKIETY MOCY WYDOBYWCZEJ

                             

 Minimalny koszt kontraktu to 111$ – już od takiej kwoty zarabiasz pasywnie. Jeśli chcesz posiadać wyższy kontrakt, musisz posiadać niższy – czyli jeśli chcesz mieć kontrakt za 555$ – musisz mieć kontrakt za 333$ oraz 111$.
Każdy pakiet daje kontrakt na wydobycie kryptowalut na 18 MIESIĘCY przy danej mocy obliczeniowej.
Mocą obliczeniową wydobywany jest m.in. ETHEREUM.
Średnie wydobycie za luty 2018 roku przy mocy 1 MH/S to 0.0027 Ethereum.
Jeżeli kurs kryptowalut zacznie rosnąć to zarabiamy dodatkowo na kurskie !

 ZARABIANIE Z REKOMENDACJI – PROGRAM PARTNERSKI

NETWORK BONUS

Matryca 3*3 sięgająca do 10 poziomu. Jest to jednorazowy bonus wysokości 5% od zakupu każdego pakietu Twojego partnera w matrycy do wysokości własnego pakietu w przypadku tzw. „spadów” czyli osób, które wpadły z góry do Twojej matrycy.
W przypadku partnera BEZPOŚREDNIO poleconego w Independent Enterprise z Twojego linka nie musisz posiadać takiego samego pakietu jaki on posiada aby dostać z tego pakietu prowizje. Wystarczy, że posiadasz pakiet najniższy za 111$ aby dostać bonus z
każdego pakietu Twojego BEZPOŚREDNIO poleconego partnera.

Aby zakwalifikować się do network bonus należy mieć odblokowany dany poziom w matrycy (pierwsze 2 poziomy są odblokowane na starcie) oraz posiadać taki sam pakiet, który zakupił Twój partner w przypadku partnerów NIE poleconych bezpośrednio (spady). Jeżeli taki partner posiada pakiet wyższy niż Twój to za ten pakiet nie dostajesz prowizji 5%. Ta prowizja pozostaje w systemie jeszcze przez 45 dni i możesz ją odebrać jeżeli wykupisz wyższy pakiet w tym czasie.
Aby odblokować kolejną linię w matrycy należy zasponsorawać bezpośrednio ze swojego linku ilość osób odpowiadających danej linii, np. aby odblokować 3 linię należy mieć 3 osoby bezpośrednio polecone, aby odblokować 4 linię trzeba mieć 4 osoby bezpośrednio polecone, itd.
Innym sposobem na odblokowanie poziomu w matrycy jest jej wykupienie płacąc 1/3 kwoty prowizji z danej linii.

FOREMAN BONUS

Jest to bonus bezpośredni wysokości 5% miesięcznie od wydobycia wszystkich partnerów zasponsorowanych bezpośrednio do wysokości własnego pakietu otrzymywanych w postaci kryptowaluty ETH. Np. jeżeli wszyscy Twoi partnerzy bezpośredni wydobędą w sumie 1 ETH w danym miesiącu otrzymujesz z tego 5% czyli 0.05 ETH.

Jeżeli Twój partner bezpośredni posiada pakiet wyższy niż Twój to za ten pakiet nie dostajesz prowizji 5%. Ta prowizja pozostaje w systemie jeszcze przez 45 dni i możesz ją odebrać jeżeli wykupisz wyższy pakiet w tym czasie.

DANE KONTAKTOWE FIRMY INDEPENDENT ENTERPRISE

 

Nazwa firmy: Independent Enterprise Polska Sp. z o.o.

Adres biura: Łaska 3/5/301, 95–200 Pabianice

Wpis do KRSLink

E-mailsuport@independent-enterprise.com

Strona internetowahttp://independent-enterprise.com/

Youtube https://www.youtube.com/channel/UCRQEW_cbO31nUy2cFm-aIYQ?view_as=subscriber

Fanpage na FBhttps://www.facebook.com/IndependentEnterpriseOfficial/

 

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku.

4 komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.