Dwóch Polaków stworzyło coś zupełnie innego Firmę Rockwall Investments. Obaj pracowali naprawdę ciężko przez kilka miesięcy, aby uruchomić firmę i uruchomić – zatrudnianie profesjonalnych programistów, a także prawników, aby wszystko było idealne. Dużo pieniędzy zostało wydanych, a jeszcze więcej czasu, ale jako rezultat mamy teraz stabilny, bezpieczny i niezawodny program. Prawdziwy klejnot wśród kamieni.

1) Inwestycje czysto pasywne : do 1,5 % dziennie ( 30%-40% ) m/c
Min wkład 50$ / max 100.000$

2 ) Górnictwo – Kopalnia kryptowalutowa oparta o 6 różnych krypto walut kupujemy moc obliczeniową ( każda krypto waluta ma inne ceny )

3) Wkrótce rusza : Majątek – inwestycje – nieruchomości

Świetne dochody , program motywacyjny

Internet jest chyba największym wynalazkiem końca XX wieku! Teraz zmienia funkcjonowanie ludności całego świata!

Internet pozwala na błyskawiczną łączność z całym światem a również z jego udziałem następuje rewolucja w świecie globalnych finansów w którym coraz większy udział mają waluty cyfrowe oparte na kodach kryptograficznych – kryptowaluty.

Wywiad z założycielami rockwall-investments oraz bardzo szczegółowe filmy jak się poruszać po platformie znajdziesz na mojej stronie tu

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku.
Rockwall.Investments banner

8 komentarzy

    1. Dziękuję staram się przedstawić projekt w sposób czytelny dal kążdego:)
      [Dariusz] ostatnio opublikował…[http://zarabiamzdariuszem.pl/zarabiam-z-rockwall-investments/l]My Profile

  1. Również wrzucam do siebie na grupę

    Jasno i klarownie przedstawione, jak chcesz dodaj jeszcze tą grafikę przedstawiającą schemat grupy 🙂
    [Dariusz] ostatnio opublikował…[http://zarabiamzdariuszem.pl/zarabiam-z-rockwall-investments/l]My Profile

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.