Chciałbym Ciebie drogi czytelniku  zapoznać z bardzo ciekawym i działającym portalem futurenet który jest mi znany od blisko czterech lat i tyle ja w nim jestem.

Sam się zastanawiam dlaczego dopiero teraz postanowiłem przedstawić ofertę jaką ma w sobie futurenet a jest o czym pisać bo mimo iż większość skazywała na porażkę pomysł kolejnego portalu społecznościowego a tu działa i to coraz lepiej.Jesteśmy po uruchomieniu własne kryptowaluty futurocoin .Na dziś jego cena przekroczyła 14$ jest to chyba najlepsza wizytówka biznesu o jakim chcę Ciebie powiadomić .

 

Futurenet- Co to jest-objaśnienie?

Sam pomysl Futurenet zaczął się od strony social media, czyli coś na zasadzie Facebooka. Lecz żeby dorównać tak wielkiemu konkurentowi jak FB, musieli postawić na innowacyjność, musieli się jakoś wyróżnić. W ten sposób właściciele stwierdzili że będa sie dzielić zyskami od reklamodawców z użytkownikami. Facebook codziennie zarabia miliony złotych lecz całą tą fortune inkasuje do portfela. Futurenet pozwala zarabiać uzytkownikom za aktywność podczas prowadzonych rozmów na czacie.

By przyciągnąć większą rzesze użytkowników i odbiorców Futurenet wprowadził możliwośc zarabiania poprzez programy typu revshare gdzie użytkownicy zarabiają poprzez polecanie platformy.

Reklama oparta o marketing szeptany ma o wiele wiekszą skuteczność. Na reklamy w telewizji trzeba by było wydać kupe kasy. Komu byś prędzej uwierzył/ła w skuteczność np. tabletek na gardło? Reklamie w telewizji czy może opini kolegi, który był niedawno chory?

Na ten moment Futurenet ma ponad milion użytkowników na terenie całego świata.

W jaki sposób możemy zarabiać wieksze pieniądze w programie Futurenet i Future AdPro?

Jak już wcześniej napisałem firma dzieli się zyskiem za aktywność ale te pieniądze nie są na takiej wysokości byś mogł/ła z tego wyżyć.Ważna informacja zakładając konto z linka poniżej masz z automatu założone konto w futureadpro oraz futuro network gdzie możesz kopać własne futuocoiny.

 

Jak wspomniałem pierwszą  możliwością zarabiania większych pieniędzy w Futurenet są MATRYCE.

W dużym uproszczeniu matryce są jakby drzewkiem poleceń znajomych w którym dostajemy prowizje od każdej nowej osoby w strukturze. Matryce można nabyć na dwa sposoby. Kupić ją z własnej kieszeni lub zapełnia sie automatycznie podczas wypłat z Future ad pro, czyli cześci opartej na ad packach. 5% wypłat idzie na poczet właśnie tych matryc wiec prędzej czy później każdy czynny użytkownik Future ad pro będzie je miał.

Matryc mamy sześć. Od każdego nowego użytkownika w naszej strukturze mamy minimum 5% od wartości matrycy w której się znajduje. Czym większa matryca tym poprostu więcej zarabiamy, ponieważ mamy minimum 5% od wyższej kwoty.

Rejestrując się z tego linku staje się automatycznie twoim sponsorem, dzieki temu możesz liczyć na moja pomoc na Facebooku lub Futurenet. Nie inwestuj z linku innego sponsora, ponieważ srodków nie da się potem przenieść, a zainteresowanie lub wiedza innego sponsora może byc nie wystarczająca by pomóc ci zacząc zarabiać.Ja na daną chwilę mam wykupioną matrycę tylko w części ale ciągle nadrabiam zaległości.

Jeśli chodzi o kolejną opcję jaką daje założenie konta jest FutufeAdPro całość na filmie poniżej:

Zdjęcie poniżej przedstawia dostęp do kolejnych biznesów jakie są dostępne po założeniu konta na futurenet

 

Kolejna opcja jaką daje firma jest kopanie futurocoin możesz wykupić pakiet już za 100$ a cena jednego obecnie to 14$ i ciągle rośnie

Jeśli potrzebujesz więcej informacji załączam PDF do pobrania i zachęcam do zapoznania się z ofertą

 

  FuturoNetwork_MarketingPlan_(PL)

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.