Twórcy DasCoin, kryptowaluty opartej na technologii blockchain, będącej centralnym elementem systemu cyfrowych aktywów DasEcosystem, opublikowali kod źródłowy swojego łańcucha bloków na portalu GitHub. Publikacja podkreśla znaczenie transparentności w procesie rozwoju kryptowaluty DasCoin, której hybrydowa konstrukcja łączy autonomię w zarządzaniu z innowacyjnym blockchainem.

Pomyśl o wszystkich sieciach, których jesteś członkiem. Jakie korzyści otrzymujesz za wkład w ich rozwój? Często niewiele lub żadnych. To dlatego, że korzyści trafiają bezpośrednio do właścicieli sieci i udziałowców, a nie społeczności.

Dlaczego miał byś wybrać akurat Dascoina?

Więcej niż tylko moneta

DasCoin to kolejny krok na drodze ewolucji pieniądza. Łączy wybrane cechy walut tradycyjnych z korzyściami, jakie niosą innowacyjne waluty cyfrowe, jednocześnie eliminując ich słabe strony. DasCoin jest nośnikiem wartości, leżącym u podstaw DasEcosystem.

Dascoin jest innowacyjną krypto-walutą. W tym momencie kupujemy ja w fazie start up-u czyli można powiedzieć że w przed premierze. Na rynku jest ponad 1700 różnych krypto walut

Wierzymy, że unikatowy, hybrydowy model DasCoin, łączący najlepsze cechy scentralizowanych i zdecentralizowanych modeli wykorzystywanych w przestrzeni kryptowalut, okaże się przełomem i zmieni oblicze naszej branży” – powiedział Michael Mathias, prezes firmy DasCoin.

W tej chwili Dascoina możesz kupić w cenie 0.30 euro za sztukę, czym później go kupisz tym kurs będzie mniej korzystny. Teoretyczne spekulacje na wzrost kursu po dacie wejścia na giełdę wyglądają następująco

Dascoin będzie miał pewną funkcje, która będzie wyróżniać go na tle innych krypto walut, mianowicie możliwości płatności poprzez technologie NFC, czyli zbliżeniowe telefonem (Das pay)

Nasza platforma umożliwia osobom fizycznym, firmom i instytucjom finansowym efektywne przechowywanie i wymianę aktywów cyfrowych.

Opartą na tych samych systemach co Visa czy MasterCard dlatego będzie można nim płacić w każdym sklepie z terminalem na kartę płatniczą

Dascoin posiada już swoja giełdę wewnętrzną, można tu sprzedać i kupić Dascoina. Jednak giełda jest przeznaczona na razie tylko dla użytkowników czyli dla ludzi posiadających licencje

Jak kupić taka licencje? Ten przycisk.

 

 

Skoro można go kupić taniej i sprzedać drożej  to jaki sens ma ten biznes? Nie możemy od razu wykopać wszystkich coinów na raz

Dascoiny sa wykopywane poprzez minting i rozdysponowane w określonej liczbie dla wszystkich użytkowników każdego dnia.

By otrzymać wszystkie Dascoiny z danej licencji trzeba poczekać.

Czy można zarabiać na polecaniu licencji Dascoin?

Tak, można. Przy zakupie licencji nalezy zakupic dodatek advocate za 45 euro. Jeśli polecisz komus ze swojego linku referencyjnego dascoina a nie masz advocate to nie dostaniesz prowizji.

Na jakiej wysokości sa prowizje?

Możemy dostać dwie prowizje.
1. Prowizja bezpośrednia w wysokości 6% w formie euro na konto i 4% w formie dascoinow na portfel.

2 Prowizja z systemu binarnego- jest to prowizja z tak zwanej słabszej nogi. W dwóch nogach (czyli z prawej i lewej strony) musisz mieć po jednej zaproszonej osobie z własnego linku po minimum 500 euro bądź np 5 x 100 euro. W takiej sytuacji dostajesz znów 6% w formie euro na konto i 4% w formie dascoinów. Przykładowe nogi :

DasCoin publikuje kod źródłowy na GitHub

 

https://biznes.newseria.pl/komunikaty/it_i_technologie/dascoin-publikuje-kod,b308706338

 

Zdajemy sobie sprawę, że aby stać się walutą zaufania nowej gospodarki cyfrowej, musimy pokazać światu, w jaki sposób działamy. Publikacja kodu źródłowego to ważny krok w tym procesie. Nie tylko podkreślamy w ten sposób, jak ważna jest dla nas transparentność – pokazując jakość kodu i zalety naszej technologii, rywalizujemy z wiodącymi na świecie kryptowalutami” – dodał Michael Mathias.

 

 

Więcej informacji na:
https://dascoin.com/pl/ (PL),
https://netleaders.com/pl/ (PL),
https://dascoin.prowly.com/ (PL),
https://dascoinexplorer.com (EN).

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.