Cloud token UWAGA GORĄCY TEMAT! Jeszcze w fazie Pre-Launch, ale już można działać i zarabiać Oficjalny, globalny start zapowiedziany na 12 maja tego roku. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to projekt, na który czekałem

Jest to zdecentralizowany, niezwykle zaawansowany technologicznie portfel kryptowalutowy, oparty na platformie blockchain 4.0, wyposażony w Bota, który dodatkowo pomnaża nasz kapitał na Arbitrażu (kupując na jednej giełdzie taniej, a sprzedając na innej drożej). Trejduje dla nas na 10-ciu giełdach (m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi).
Na Arbitrażu zarabiamy 6-12% miesięcznie – tylko za samo trzymanie kryptowaluty w swoim portfelu (np. BTC, ETH, LTC, USD Tether, BCH, DOGE, TrueUSD) i nie robiąc zupełnie nic! Plus oczywiście zarabiamy na wzroście wartości tokena.
Obecna wartość tego tokena to tylko $0.3, a mamy fazę pre-launch i bez wątpienia wartość ta będzie rosnąć
Do tego jeszcze dochodzi rewelacyjny system rekomendacji, który pozwala zarabiać 100% z zarobków naszych osób z pierwszej linii

clud token Jest to zdecentralizowany, niezwykle zaawansowany technologicznie portfel kryptowalutowy
Aplikacja Cloud Token dostępna na Play

Dla lepszego zobrazowania z czym mamy do czynienia…
PlusToken aktualnie wart jest (po roku) 74$! Zaczynał z 0.4$ Dziś nasz „nowy token” w tym projekcie jest wart 0.3$ Pomyślcie zatem, co się wydarzy jak np. w ciągu 3 miesięcy jego cena dojdzie tylko do 10$… Wówczas oprócz procentów z naliczeń zarobimy 30 x tyle, w porównaniu z początkowymi naliczeniami!
Jedno jest pewne, że ktoś, kto zaczął rok temu w PlusTokenie, zapewne ma dzisiaj niemałe powody do świętowania. Teraz czas na nas!

WAŻNE!
Nie ma minimalnej kwoty, która uruchamia bota, ale jeżeli chcemy równocześnie zarabiać na swojej strukturze, to nasze saldo na bocie nie może być niższe niż $500 (równowartość wpłaconej kryptowaluty).

Nasze naliczenia zasilają saldo tokena, które w każdej chwili można wymienić na ETH i wypłacić. Wszystko to bez jakiegokolwiek mrożenia kapitału, bez cyklicznych pakietów itp. Natomiast już wkrótce będzie można wypłacać także za pomocą karty debetowej.

Instrukcja Cloud Token ja zainstalować

Sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje.

Cloud Token 17% wzrost w kilka dni a to początek
Cloud Token 17% wzrost w kilka dni a to początek

Daj stosowną reakcję pod postem, wówczas otrzymasz więcej informacji, a przede wszystkim wytłumaczę Ci krok po kroku jak zacząć

Dziś pokażę go wszystkim moimi oczami:

Aktualnie jesteśmy w fazie Pre-Lunch (oficjalny start firma zapowiedziała na 12.05)

Co się z tym wiąże i jak możemy na tym skorzystać

CloudToken to portfel na kryptowaluty, który umożliwia odpalenie bota do arbitrażu i czerpania zysków z tego.
Korzysta z najnowszej wersji platformy Blockchain 4.0

Portfel umożliwia nam zarabianie zysków, generowanych z arbitrażu, naliczenia mamy dzienne – miesięcznie jest to od 6% do 12% czystego zysku

Zysk jest przekazywany w formie ich tokena CTO, który dziś jest wyceniony na 0.3 i cena jest „zamrożona” do 12 maja – po tym czasie może ona się zmienić ponieważ wtedy będzie oficjalny start firmy.

Co to oznacza dla nas
Wrzucając 1000$ na CloudToken – przyjmijmy że średnio zarabiamy 10% miesięcznie w tokenie CTO – mamy 100$zysku po miesiącu. Na dziś to jest około 333 CTO

? możemy wymienić natychmiastowo CTO na ETH i sprzedać po prostu odebrać zysk

możemy trzymać CTO, jeśli wzrośnie po kilku miesiącach na chociażby 3 (x10) to wasz zarobione 100 (333CTO ) nagle staje się warte 1000$ !!

Jeśli zaczniesz zarabiać jak cena CTO będzie 1$ to za ten sam zysk 100$ dostaniesz jedynie 100 CTO a nie 333 🙂

Na przykładzie podobnego projektu jakim jest PlusToken (w którym nie działałem nigdy) Cena jego tokena wzrosła w rok z 0.4 na 75 = x175 !! Taki zarobione 100?? po roku jest warte 17 500$. Spodziewam się że w CloudToken cena CTO może zrobić podobny rajd. Jeśli nawet zrobi tylko x10 a nie x175 to jest to potężny zysk.

Równowartość rozdanych tokenów CTO jest przetrzymywana w ETH przez firmę, to umożliwia nam natychmiastową wymiane tokena i przesłanie zysków na dowolne miejsce.

Cloud token dane firmy
Cloud token dane firmy

Kilka plusów jakie tu widzę:Brak kontraktów terminowych (nasze środki możemy wypłacić kiedy chcemy, to co zarabiamy jest czystym zyskiem)

Brak limitu wejścia (jeśli chcesz czerpać zysk z arbitrażu, możesz zacząć z dowolną kwotą. Jeśli zechcesz zarabiać również na polecaniu, twoja kwota trzymana na portfelu powinna być równowartością 500$)

Zespół z ogromnym doświadczeniem

Technologia!

Transakcje z arbitrażu live

Możemy trzymać wiele różnych kryptowalut

Ogromny potencjał wzrostu ceny tokena CTO

Zyski generowane na arbitrażu a nie z wpłat innych członków

Minusy
Faza pre-lunch wiec sporo funkcji w aplikacji jeszcze jest niedostępne, co kilka dni dostajemy nowe aktualizacje

Smart city and internet of things, wireless communication network, abstract image visual

Brak czytelnej strony internetowej (wygląda słabo póki co)

Brak polskiego języka (produkt na rynek azjatycki więc nie ma sie co spodziewać ale dla niektórych to minus jednak)

Obejrzyj teraz prezentacje: https://vimeo.com/333618799
Hasło do prezentacji: ctpolska

INSTRUKCJA INSTALACJI COULD TOKEN WALLET:

1. Zainstaluj na telefonie: www.cloudtokenwallet.com
2. Nacisnij: CREATE AN ACCOUNT
3. WPISZ REFERRAL CODE SWOJEGO SPONSORA. ( 0480421537).
4. WPLAC MINIMUM $530. Najlepiej w ETH. Jeśli nie chcesz polecać można od 10$ już zacząć
5. Nacisnij u gory: PROJECTS
6. Wybierz JARVIS AI
7. Zaznacz: ACCEPT
Wybierz krypto tam gdzie zrobiles depozyt np. ETH.
8. Nacisnij: MAX.
9. Nacisnij: PROCEED

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Prezentowane tutaj biznesy osobiście sprawdziłem oraz korzystam z usług/produktów i rozwiązań tych firm. Tak więc na bazie własnych doświadczeń, rezultatów, korzyści wynikających z użytkowania produktów, korzystania z usług tych firm, mogę je polecić, ale nigdy nikomu nie dam jakichkolwiek gwarancji zarobku.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.